Joburi disponibile

Lucrător comercial@Picasso

05.12.17

Magazinul Picasso angajaza lucrator comercial cu experienta in domeniu. Oferim seriozitate, stabilitate, salariu motivant plus bonus din vanzari. Relatii la telefon: 0767.203.780; e-mail magda.picasso@yahoo.com.

Wojas - STORE MANAGER și consilier vânzări

29.11.17

Candidatul ideal:

Abilități excelente de comunicare, relaționare și dorință de muncă;
Putere mare de convingere;
Persoană responsabilă și de încredere;
Competențe de operare PC (Word,  Excel) și contabilitate primară;
Orientare spre îndeplinirea obiectivelor;
Experiența în domeniu poate constitui avantaj.

Descrierea jobului:
Vânzarea produselor Wojas – încălțăminte și marochinărie din piele aparținând brandului WOJAS

Responsabilități:

Relaționarea cu clienții cât și cu echipa de vânzări;
Îndeplinirea obiectivelor și targhetelor specifice, lunare;
Raportarea zilnică a rezultatelor obţinute către Store manager;
Promovarea imaginii şi prezentarea companiei în conformitate cu cerinţele şi standardele acesteia;
Întocmirea evidențelor zilnice

Candidații interesați sunt rugați să depună CV pe adresa de email: coste.mariana@wojas.ro

REPREZENTANT COMERCIAL MAGAZIN CERTIFICAT LEGO

22.11.17

Candidatul ideal

  • Are experienţă în vânzări, reprezintă un avantaj experienţa în vânzări în mall.
  • Este orientat către client, are abilităţi de comunicare foarte bune.
  • Este punctual, flexibil, se implică activ în promovarea produselor.
  • Are aspect personal îngrijit.
  • Are memorie vizuală bună şi atenţie distributivă în vederea acumulării cunoştinţelor într-un timp cât mai scurt.
  • Are cunoştinte medii în utilizarea calculatorului.
  • Este disponibil pentru program în schimburi de luni până duminică.
  • Vorbeşte limba engleza cel puţin la nivel mediu.
  • Are minim diplomă de bacalaureat.

Descrierea jobului

  • Încasează banii sau alte forme de plată pentru vânzarea de produse, gestionează corect valorile încasate.
  • Recepţionează marfa.
  • Aranjează marfa pe raft.
  • Participă la efectuarea inventarelor periodice pentru stocurile de marfă.
  • Asigura curaţenia şi ordinea în magazin.
  • Participă la activităţile promoţionale organizate în magazin.
  • Cunoaşte foarte bine produsele şi oferă consultanţă clienţilor, soluţionează reclamaţii sau sesizări venite din partea clienţilor.

Oferta:

  • salariu fix + bonusuri în funcţie de realizări;
  • bonuri de masă;
  • decontare abonament pentru transportul în comun.

Aşteptăm CV-urile pe monica.parasachiv@brickdepot.ro!

Beauty Advisor

03.10.17

Esti o persoana creativa, dinamica si iti place frumusetea?

Vino sa lucrezi intr-un mediu energic cu posibilitatea de a avansa in cariera si un pachet salarial atractiv.

Contacteaza-ne la adresa de e-mail: jobromania@pupa.it

logos-BKL-pt-web-372-200x172

Te vrem în echipa H&M

14.09.17

Fiind unul dintre cei mai mari retaileri de modă din lume, H&M oferă oportunităţi de carieră infinite: un mediu alert, plin de viaţă şi de o mare diversitate.

Angajaţii noştri sunt cei care ne fac să ieşim cu adevărat în evidenţă. De la Asistenţii de Vânzări şi Responsabilii de Visual Merchandising, până la experţii în IT şi designerii colecțiilor – toţi au în comun o ambiţie extraordinară şi o atitudine care confirmă că totul este posibil.

Deoarece ne dezvoltăm în permanenţă, suntem întotdeauna în căutare de talente – pentru fiecare domeniu al companiei. Vino alături de noi în cadrul unui mediu motivant, dinamic, interesant şi care se schimbă continuu, în care posibilităţile de carieră sunt nelimitate.

Te așteptăm în echipa H&M!

Naturescu: consilieri vânzări

03.03.17

Magazin naturist, cauta personal pentru postul de „consiliere vânzare produse naturiste” pentru a se alătura echipei magazinului din Mega Mall.
Cerințe:
Studii medii
Persoana veselă, disciplinata , onestă, aspect îngrijit.
Responsabilitate , capacitate de lucru în echipă, fără vicii.
Bună comunicare cu clienții.

Pentru CV  și programare la interviu :
E mail  romeo.popescu@naturaplant.ro
Tel 0744318414.

Lucrător Comercial

16.09.16

Angajam lucrator comercial pentru insula jucării in Mega Mall, Sector 2. Se lucrează o zi cu una liberă, programul mall ului. Salariul este de 1100 lei. Rugam seriozitate!Relații la tel 0753.101.275.

Property of

Urmărește-ne
și pe

Abonează-te la